вторник, 2 јануари 2018

Познати

Еден живот згасна друг се роди: Откако Гоца Тржан доживеа сообраќајна несреќа на Нова година, денес има повод за славење (ФОТО)

Имено српската пејачка Гоца Тржан во екот на дочекот на најлудата ноќ вчера на социјалните мрежи ги информираше...
Познати

Фановите загрижени: Тања Савиќ елката ја украси со шишиња од омилениот алкохол, а под елката наместо подароци цела гајба! (ФОТО)

За разлика од останатите нејзини колеги кои се пофалија со богатите украсени новогодишни елки, таа се пофали со...