вторник, 20. ноември 2018. Вести денес: 85
Breaking news:

Ројтерс: Груевски доби азил во Унгарија

home Твитови

„СДС ја фрли и 4-тата лопата со земја врз Македонија“

„СДС ја фрли и 4-тата лопата со земја врз Македонија“

„СДС ја фрли и 4-тата лопата со земја врз Македонија. Првата со смена на знаме, втората со привремената референца, третата со територијалната организација. Последната 5-тата за конечно погребуање на Македонија ќе е со смена на името“.