запросување

Пронајдени се 17 резултати на тема „запросување“
Занимливости

Таа му кажа „ДА“, но многу девојки би го прогласиле за мртов: Најсуровото запросување кое го имате видено (ВИДЕО)

Еден маж ја лажираше својата смрт на мотор во сообраќајна несреќа, а потоа “се врати во живот” за да ја запроси својата вознемирена...
Занимливости

ФОТО: Сакал да најде совршено место за да ја запроси, а потоа доживеале вистински пекол и завршиле во болница

Момче и девојка од Флорида биле на патување од соништата во Мексико, каде сакале да се венчат, но доживеале хорор. Френк и Џенифер Масабки...
Занимливости

Ја запроси девојката преку радио: Нејзиниот одговор не беше оној што се очекуваше, а потоа следеше уште поголем шок (ВИДЕО)

Момче со име Роб одлучи својата девојка да ја запроси преку една радио емисија, а на помош му дојде и пејачот Шон Мендес. Заедно ја повикаа...
Занимливости

Романтика во Премиер лигата: Ја запроси чирлидерката пред целиот стадион, нејзиниот одговор ги воодушеви сите (ВИДЕО)

Иако неговиот Кристал Палас оствари важна победа четири кола пред крајот на Премиер лига, навивачите на стадионот Селхарст Парк, како...
Занимливости

Ја запроси девојката пред нејзиниот татко, а потоа следуваше пресврт: Неговата реакција е неверојатна (ВИДЕО)

Емотивната врска помеѓу ќерките и татковците може да биде навистина силна, а доказ за тоа е и следново видео. Имено станува збор за млада...