временска прогноза

Пронајдени се 104 резултати на тема „временска прогноза“
Занимливости

Таа е навидум обична водителка на временска прогноза, но кога ќе видите како изгледала пред 22 години ќе се шокирате (ВИДЕО)

Јанг Дан 22 години ја води временската прогноза во Кина, но она што сите го забележаа е дека не изгледа ни ден постаро низ годините. Снимката...