унија на жени

Пронајдени се 9 резултати на тема „унија на жени“
Вести

Андоновска: УЖ на ВМРО-ДПМНЕ го осудува случајот на сексуално злоставување на малолетното девојче од „25 Мај“- Царовска да си поднесе оставка

Унијата на жени на ВМРО-ДПМНЕ најостро го осудува случајот на сексуално злоставување на малолетно девојче згрижено во Јавната установа...