тетоважа

Пронајдени се 21 резултати на тема „тетоважа“
Познати

Синот на Цеца ја покажа новата тетоважа: Ликот на овој човек на сите нас ни е добро познат, а кога ќе видите каде го истетовира ќе занемете

Вељко Ражнатовиќ, синот на пејачката Цеца на социјалните мрежи објави фотографија на која е гол, а на сите во очи им падна неговата нова...
Вести

Мајка уапсена поради тоа што му го дозволила на своето мало дете: Не е единствена која законски ќе одговара (ФОТО+ВИДЕО)

Со тужба за загрозување на детето се соочува мајката од Охајо, која му дозволи на нејзиниот десетгодишен син да направи трајна тетоважа....
Познати

Синот на Синиша Михајловиќ направи тетоважа од својот татко, а кога ќе видите на кој дел од телото се наоѓа се ќе ви стане јасно (ВИДЕО)

Најстариот син на Синиша Михајловиќ направи феноменална тетоважа од својот татко која е повеќе од оргинална. Мирослав на својот десен...
Живот и стил

Си го истетовирал ликот на брат му кој има Даунов синдром: Од неговата реакција ќе ви се насолзат очите (ВИДЕО)

Овие браќа од Рио де Женеиро му покажаа на светот колку љубовта помеѓу семејството е важна во животот. Тие ги освоија срцата на луѓето...
Познати

ФОТО: Момче го истетовирал ликот на Карлеуша на своето тело, а кога пејачката ја видела тетоважата ќе се онесвестела

Фановите на познатите личности често знаат да ги изненадат нив, но и да го шокираат целиот свет. Една од најпознатите пејачки на Балканот...
Познати

Роби Вилијамс објави фотографија од бањата, но сите гледаа во неговата најнова тетоважа- и вие ќе мислите дека е лажна (ФОТО)

Пејачот Роби Вилијамс ги воодушеви своите милионски фанови ширум светот откако објави фотографија на својот Инстаграм профил. Имено...