тепачка

Пронајдени се 119 резултати на тема „тепачка“
Фудбал

Фудбалерки, а полоши од најлошите хулигани: Девојките се тепаа како во ринг, побрутална тепачка ретко се гледа (ФОТО+ВИДЕО)

Женски фудбалски натпревар во Аргентина меѓу Универзитарио и Либертад го обележа масовна тепачка на фудбалерки, која ја предизвика...
Занимливости

ВИДЕО: Двете сакаа да се фотографираат од исто место покрај познатата фонтана, па се истепаа- ова е нивната казна од полицијата

Голем број туристи го посетуваат Рим секоја година, а многумина од нив сакаат да се сликаат пред познатата Фонтана треви за спомен. Тоа...