свадба

Пронајдени се 8 резултати на тема „свадба“
Познати

Дарко Лазиќ скапо го плаќа бурниот живот: Пејачот претерал и на свадбата на својот брат, лекарите веднаш му го испрале желудникот

Пејачот кој е во центарот на скандалите овие денови поради снимката која се појави во јавноста на која тој јасно се гледа како шмрка...
Познати

Длабоко деколте и крзно: Аделина Тахири се омажи во црвен фустан, но сите се прашуваа за еден детаљ на нејзиниот избраник (ФОТО)

Пејачката на Инстаграм објави фотографија со која потврди дека стапи во граѓански брак. За церемонијата, Аделина се одлучи за црвен...