сопруга

Пронајдени се 7 резултати на тема „сопруга“
Регион

Сопругата на Оливер Ивановиќ се онесвестила кога дознала дека починал, детали од хоророт во болницата

Милена Ивановиќ, сопругата на Оливер Ивановиќ кој свирепо бил убиен денеска пред неговата канцеларија во Косовска Митровица пред операционата...
Познати

Милан Калиниќ покажа како разменува страст со сопругата- Ја зграпчи за врат, а тоа што следеше не остави никого рамнодушен (ФОТО)

Имено тој е во брак со својата сопруга веќе 11 години, а со последната негова фотографија на Инстаграм само се докажа дека нивната љубов...