сообраќајна несреќа

Пронајдени се 348 резултати на тема „сообраќајна несреќа“
Хроника

Пожарникарите пет часа ги ваделе телата на загинатите – Фотографии од местото каде двајцата прилепчани излетаа кај Плетвар

Двајца прилепчани го загубија животот во тешката сообраќајна несреќа која се случила ноќта неделата кон понеделникот, 20-тина минути...