сообраќајна несреќа

Пронајдени се 36 резултати на тема „сообраќајна несреќа“
Познати

Српскиот пејач по дрогата, направил и сообраќајна несреќа, а кога ќе дознаете од кого го купил луксузниот автомобил се ќе ви стане јасно

Српскиот пејач Дарко Лазиќ кој деновиве е топ тема бидејќи беше фатен со дрога и се разведува од сопругата, направил уште еден скандал...
Вести

ОЈО со детали за тешката несреќа во која загина тримесечно бебе: Директен судир на два автомобили, по претекнување на камион

На магистралниот пат Кичево – Македонски Брод, вчера попладне околу 17 часот се случи тешка сообраќајна несреќа во која животот го загуби...
Познати

Еден живот згасна друг се роди: Откако Гоца Тржан доживеа сообраќајна несреќа на Нова година, денес има повод за славење (ФОТО)

Имено српската пејачка Гоца Тржан во екот на дочекот на најлудата ноќ вчера на социјалните мрежи ги информираше своите фанови дека...