смрт

Пронајдени се 32 резултати на тема „смрт“
Вести

Трагедија на екскурзија: Врсниците ја најдоа Сара мртва во кревет, причината за смртта ќе ве шокира и загрижи (ФОТО)

Училишниот екскурзија заврши со трагедија, кога тинејџерката Сара Манитоски (16) од Канада е пронајдена мртва, а сега е утврдена и причината...
Познати

Не пројде ниту една ноќ од овие 7.300, а да не ти кажам дека те сакам: Ана ги расплака фановите на најтажниот ден во нејзиниот живот

За Ана Николиќ денешниот датум е еден од најтажните во нејзиниот живот. Имено денеска се навршуваат 20 години од смртта на нејзиниот...
Познати

Неда Украден не ги додржа солзите: Немам право да тагувам како сите останати, најмногу ми недостасува на концертите

Познатата пејачка Неда Украден неодамна се соочи со трагедија во семејството, а по смртта на нејзината мајка јавно проговори за тоа...
Вести

Мајка со нејзиниот автомобил ги однесе во смрт нејзините шест деца и сопруг, а кога ќе ја дознаете причината ќе ја проколнете

Страшна сообраќајна несреќа се случила на седми април кога 39 годишната Џенифер Харт со своето возило во кое се наоѓале нејзините шест...