рк вардар

Пронајдени се 42 резултати на тема „рк вардар“
Ракомет

Големи промени кај вардарци ова лето: Многу си заминуваат, многу нови доаѓаат- ќе биде ли Вардар догодина повторно силен?

Во Вардар ова следуваат големи промени, но газдата на клубот најави дека тимот ќе биде силен и следната сезона, што ако се види според...