повреда

Пронајдени се 42 резултати на тема „повреда“
Фудбал

Ибрахимовиќ објави фотографија од коленото после операцијата: „Тие рекоа дека е готово, јас реков НЕ“ (ФОТО)

Шведскиот напаѓач Златан Ибрахимовиќ објави фотографија од неговото колено после операцијата која ја имаше минатата година. Да потсетиме,...