подарок

Пронајдени се 13 резултати на тема „подарок“
Познати

Го продала подарокот од кралската венчавка и заработила 20 илјади фунти- тоа што го имаше во торбата никогаш нема да ви падне на памет

Чоколадца , вода во шишиња, магнети за фрижидер – тоа имало во пакетите што ги добија насобраните посетители пред капелата каде се венчаач...
Познати

Брена и Бобо не штедат пари – Ова е луксузниот подарок кој се подготвува за синот Филип и Александра Пријовиќ

Александра Пријовиќ и Филип Живоиновиќ наскоро ќе го изговорат судбоносното „ДА“, а Лепа Брена и Бобо планираат младите да ги израдуваат...