Пејачка

Пронајдени се 35 резултати на тема „Пејачка“
Познати

Нема среќа во љубовта: Анабела првото момче го пронашла мртво во креветот, се разведе, а вчера беше претепана од сегашниот сопруг

Анабела, српската пејачка позната по бракот со Гаги Фанки Џи кој заврши не славно, немала среќа од детството. Таа се соочила со разводот...
Познати

Тажната приказна на пејачката: На 17 години го родила синот, три години потоа загинал нејзиниот сопруг и била избркана на улица (ФОТО)

Денес е една од најпознатите пејачки на овие простори, но зад нејзината кариера се крие голема и тажна животна приказна. Стојанка Новаковиќ...
Познати

Ретко кој може да се споредува со неа: Кога ќе дознаете колку факултети има завршено Неда Украден ќе се онесвестите

Понесени од музиката и кариерата речиси ретко која музичка ѕвезда има универзитетска диплома или завршено високо образование, некои...
Познати

Веднаш ќе ја заследите на Инстаграм кога ќе дознаете на што се е подготвена пејачката доколку Хрватска влезе во финале на СП (ФОТО)

Хрватската пејачка Жанамари Перчиќ за фудбалската репрезентација на Хрватска подготвува големо изненадување доколку тие се пласираат...
Познати

Естрадата се „срами“ од неговиот изглед: Еве како се појави избраникот на познатата пејачка на роденденот кај Цеца (ФОТО)

Познатата пејачка Снежана Ѓуриќ заедно со нејзиниот избраник познатиот српски гинеколог Вања Милошевиќ беше дел од роденденската...
Познати

Братот на Рада Манојловиќ откри: Еднаш во три години се гледам со сестра ми, а еве што му порача на нејзиното момче Харис (ФОТО)

Пејачот Ненад Манојловиќ призна дека ретко се гледа со неговата сестра и тоа еднаш во три години, но дека има добро мислење за нејзиното...
Познати

Сопругата на Саша Поповиќ за 50-от роденден ќе стави силикони, а кога ќе видите што ќе му направи на задникот ќе се онесвестите

Директорот на „Гранд“ Саша Поповиќ секогаш се труди да ги исполни сите желби на својата сопруга Сузана Јовановиќ, па така и овој пат...
Музика

Нема среќа- прво непознат маж и го прекина нејзиниот настап земајќи и го микрофонот, а сега преживува пекол (ВИДЕО)

Евровизија оваа година ја одбележа невиден скандал откако непознат маж се качи на сцената и и го грабна микрофонот на Англиската претставничка...
Познати

Го изгуби сексапилот во неа- фановите згрозени од пејачката во бикини и нејзиното здебелување до непрепознатливост (ФОТО)

Триесет и седум годишната американска пејачка Џесика Симпсон некогаш важеше за вистинска секс бомба. Момците и се дивеа на пејачката...