Пејачка

Пронајдени се 9 резултати на тема „Пејачка“
Познати

Ја освои публиката со своите глас и стас, а потоа се обиде да се самоубие: Како изгледа денес и што прави убавата Милица?

Таа го покажа својот музички талент во 2008-ма година во музичкиот натпревар “Операција триумф”. Освен со својот талент, ја воодушеви...
Познати

ФОТО: Се сеќавате на Сузан Бојл која со гласот го воодушеви светот – денес има успешна кариера и изглеа неверојатно

Неславната домаќинка од Велика Британија на аудицијата наиде на потсмев на сите во салата, додека не пушти глас. Од истиот момент кога...