навивачи

Пронајдени се 24 резултати на тема „навивачи“
Фудбал

Лудило во Сплит: Торцида ги гаѓаше играчите со бакли и им порачаа да ги соблечат дресовите- хрватската гордост тоне (ВИДЕО)

Тешко разочарување за навивачите на Хајдук после поразот од Горица од 2:0, заврши со грди сцени на Пољуд. После последниот судски свиреж...
Ракомет

Кил „изгоре“ во пеколот: Вардаровите фанови прогласени за најдобри- погледнете ја атмосферата во Скопје низ објективот на ЕХФ (ВИДЕО)

Вардар успеа да дојде до пораз кој сепак значеше голема победа и да се пласира во Келн, на завршниот турнир од Лигата на шампионите, каде...