напад

Пронајдени се 11 резултати на тема „напад“
Хроника

Двајца скопјани нападнати од кучиња: Жена касната од куче скитник на Јужен булевар, маж нападнат од шарпланинец во Ѓорче

Два случаи на граѓани нападнати од кучиња во Скопје се регистрирани од полицијата во текот на вчерашниот ден. Во Полициска станица Центар,...