марихуана

Пронајдени се 19 резултати на тема „марихуана“
Занимливости

На полицајци им било чудно зошто само дел од кровот е под снег: Кога влегле имало што да видат и останале во шок (ФОТО)

Прво забележале соседите. Им било многу чудно што само еден дел од кровот не е под снег. Кога полицијата влегла внатре открила плантажа...