мајка

Пронајдени се 81 резултати на тема „мајка“
Познати

Пристигна жената која го роди: Мајката на Филип Живојиновиќ блесна во зелен фустан, а сите го коментираат овој детаљ (ФОТО)

Во домот на Лепа Брена денеска се е највесело, синот на нејзиниот сопруг Боба кој го сака како роден син се жени со пејачката Александра...
Вести

Мајка монструм: 19 годишната Сара ги прегазила своето бебе и момче, девојчето во болница им подлегнало на повредите

Бебенце старо 7 месеци почина откако според наводите на полицијата, нејзината 19 годишна мајка со автомобил поминала преку татко на девојчето...
Занимливости

После тебе останав скршен: 3-годишниот Денис беше задушен од својата мајка, а таткото сега напиша потресно писмо

Денис Пашиќ, тригодишно дете од Пула на 23 мај минатата година во стан со помош на перница го задуши неговата мајка Кајра Пашиќ, со помош...
Живот и стил

Детска игра во базен за малку ќе станеше трагедија: Приказната на оваа мајка мора да ја прочитате, може да им се случи на сите!

Во својот пост Линдзи опишува како се случила несреќата на роденденска забава кај роднини. Додека нејзиниот син Ронан си играл на големо...
Занимливости

На нејзината мајка и го честиташе роденденот- а од голите нозе и деколте на мајка и никој не го забележа овој детаљ (ФОТО)

Корисниците на Инстаграм веќе се навикнаа да гледаат секси девојки како позираат провокативно, но овој пат мажите подзинаа од фотографиите...
Занимливости

И го одземале детето кога била тинејџерка: После 48 години преку интернет ја дознала вистината за својот син (ВИДЕО)

Кирк целиот живот знаел дека е посвоен. Кога имал две години, семејството го земало од виетнамско сиропиталиште. Мајката на Кирк, Тај-Нга...