Италија

Пронајдени се 62 резултати на тема „Италија“
Познати

Со еден детаљ го засака цела Италија: Кога ќе видите како се облече Роналдо се ќе ви стане јасно зошто е модна икона (ФОТО)

Кристијано Роналдо откако е дојден во Италија секојдневно сите очи се вперени кон него, каде излегува, колку голови дава, како се однесува...