инвестиции

Пронајдени се 6 резултати на тема „инвестиции“
Вести

СДСМ се кити со туѓи перја, се пофали со инвестиција најавена од екс премиерот Груевски која скоро една година работи

Јавноста е сведок на координирана медиумска кампања од провладините медиуми, колку и смешно да звучи, за странски инвестиции токму...