хорор

Пронајдени се 11 резултати на тема „хорор“
Хроника

Детали за хоророт во Кочани: Мажот се самоубил пред полицајците, ќерката пренесена во болница во неконтактибилна состојба

Во Полициската станица Кочани утринава во 3:10 часот се јавилa женa и пријавилa дека во куќа на ул. „9-ти Мај“ во Кочани таткото ги тепал...
Вести

Се плашела да не ја убијат мама и тато: Еве како 17-годишното девојче ги спасило своите 12 браќа и сестри од родителите монструми

17-годишното девојче кое успеало да побегне од својот подрум, во кој родителите ја држеле окована заедно со уште 12 браќа и сестри, раскажала...
Регион

Два страшни случаи ја тресат Босна: Дошол од Шведска на одмор, го пронашле мртов – за исчезнато девојче се трага

Узеир Шабановиќ (56) кој исчезнал пред два дена на подрачјето на Вогошча, пронајден е мртов во својот автомобил. Оваа информација ја потврдиле...