фустан

Пронајдени се 10 резултати на тема „фустан“
Познати

„Твојот изглед заслепува, но не во позитивна смисла“: Критичарите ги заболеа очите од креацијата на актерката (ФОТО)

Кој те советуваше да го облечеш овој фустан за Оскарите? Убиј го гадот! Ова е само еден од коментарите на фановите на Вајола Дејвис која...