франција

Пронајдени се 47 резултати на тема „франција“
Вести

Претседателот на Франција го загуби трпението: Дете го нарече по неговиот надимак, а Макрон почна да му вика (ВИДЕО)

Емануел Макрон е во центарот на еден скандал откако му викаше едно дете. Претседателот на Франција почна да му вика на францускиот тинејџер,...