доналд трамп

Пронајдени се 11 резултати на тема „доналд трамп“
Занимливости

И ЈАС ТОА ОТСЕКОГАШ ГО САКАВ: Трамп се воодушеви кога слушна што едно детенце посака под елката (ФОТО)

Американскиот претседател Доналд Трамп и првата дама Меланија Трамп одговараа на прашањата на децата кои сакаа да знаат каде моментално...
Занимливости

Нивниот гест стопли милион детски срца: Телефонот на Меланија и Доналд вечерта пред Божиќ не престана да ѕвони (ФОТО)

Двајцата преку телефонски повици им одговараа на децата каде во моментов се наоѓа дедо мраз. Семејството Трамп директно од дневната...