демант

Пронајдени се 7 резултати на тема „демант“
Вести

„Ниту Мицкоски, ниту ВМРО-ДПМНЕ е во некакви разговори со Заев за министерски места- нема компромис со нашите ставови за неподдржување на капитулантскиот договор“

Очигледно откако не и успеа на власта да биде вовлечена ВМРО-ДПМНЕ во насилни смислени сценарија кои би го делегитимирале противењето...