бременост

Пронајдени се 23 резултати на тема „бременост“
Познати

Ќе добие бебе со 15 години помладо момче: Пејачката која остана вдовица пред неколку години бремена на 41 година (ФОТО)

Според лекарските анализи, познатата пејачка е во седмата недела од бременоста. Гога Секулиќ ќе добие дете со 15 години помладиот свршеник...
Живот и стил

Му роди дете на својот син: Стана мета на остри осуди, но кога ќе ја дознаете причината ќе ја сфатите нејзината пожртвуваност

29-годишната Кајла Џонс од Арканзас очајно посакувала дете со својот сопруг Коди. Од 2012-та година кога се венчале се обидувале да го прошират...
Живот и стил

Правеле фотосесија пред да замине во војска: Жената му ја соопшти најубавата вест, а потоа следуваше бура на емоции (ФОТО)

Овој брачен пар очајно посакувал бебе. Нивната среќа била неизмерна кога Линдзи забременила во февруари минатата година. За жал, уште...
Познати

Беше пример за совршено тело, а потоа забремени: Еве како одговори на навредите дека се здебелила по породувањето (ФОТО)

Со над два милиони фанови на социјалните мрежи, оваа фитнес блогерка беше идеал за убавина на многумина. Тогаш забремени, па бројот на...