бебиња

Пронајдени се 29 резултати на тема „бебиња“
Живот и стил

Предвреме родено бебе на смртната постела ја прегрнало својата близначка: Тоа што се случило е Божјо чудо (ВИДЕО)

Малите близначки Кајри и Бријел Џексон се родени 12 недели пред терминот. Тие не биле доволно развиени, а докторите не им давале позитивни...