бебиња

Пронајдени се 23 резултати на тема „бебиња“
Живот и стил

Предвреме родено бебе на смртната постела ја прегрнало својата близначка: Тоа што се случило е Божјо чудо (ВИДЕО)

Малите близначки Кајри и Бријел Џексон се родени 12 недели пред терминот. Тие не биле доволно развиени, а докторите не им давале позитивни...
Занимливости

Убила 60 деца, а наскоро можно е да биде на слобода: Оваа жена монструм нема да остане во затвор, а причината ќе ве шокира (ВИДЕО)

Поранешна медицинска сестра, осудена на 159 години затвор поради убиство на неколку десетици деца во Тексас наскоро би можела да биде...
Познати

Еден живот згасна друг се роди: Откако Гоца Тржан доживеа сообраќајна несреќа на Нова година, денес има повод за славење (ФОТО)

Имено српската пејачка Гоца Тржан во екот на дочекот на најлудата ноќ вчера на социјалните мрежи ги информираше своите фанови дека...