бебе

Пронајдени се 38 резултати на тема „бебе“
Живот и стил

Му роди дете на својот син: Стана мета на остри осуди, но кога ќе ја дознаете причината ќе ја сфатите нејзината пожртвуваност

29-годишната Кајла Џонс од Арканзас очајно посакувала дете со својот сопруг Коди. Од 2012-та година кога се венчале се обидувале да го прошират...
Живот и стил

Бремена жена починала, докторите го спасија бебето со царски рез: Она што следуваше е само Божјо чудо (ФОТО)

Како и секое утро, така и тогаш тргнала на работа и не ни помислувала дека може да се случи нешто вакво. Ерика Нигрели, 32-годишна наставничка...
Живот и стил

Правеле фотосесија пред да замине во војска: Жената му ја соопшти најубавата вест, а потоа следуваше бура на емоции (ФОТО)

Овој брачен пар очајно посакувал бебе. Нивната среќа била неизмерна кога Линдзи забременила во февруари минатата година. За жал, уште...
Вести

Се огласи министерството за здравство, кривична пријава за насилство против таткото кој обелодени дека му го нема бебето

Откако родители обелоденија дека нивното бебе е загубено и никој не им дава да го видат, се огласи и Министерството за здравство. Од...