авион

Пронајдени се 106 резултати на тема „авион“
Занимливости

Пилотот преку разгласот проговори само четири збора- следуваше молк и солзи, па сите сакаа да видат само еден човек (ВИДЕО)

Пилотот наместо да ги информира патниците за летот тој се огласи преку разгласот и изговори само четири збора од кои многумина заплакаа. Станува...
Занимливости

Ќе ви се заледи крвта: Чувар на аеродром слушнал чуден звук од авионот, тоа што го видел внатре секојдневно го прогонува (ВИДЕО)

Несекојдневен момент во авион кој бил приземјен на аеродромот во Мексико Сити снимил чувар, а кој сега стана вирален хит. Франциско...
Познати

ДРАМА: Се запали авионот на Меланија Трамп, патниците со мокри пешкири едвај извлекле „жива глава“ за да не се загушат

Авионот на првата дама на Америка Меланија Трамп принудно слетал во базата во Мериленд откако се појавило чад во кабината. На новинарите...