александар нацев

Пронајдени се 17 резултати на тема „александар нацев“
Вести

Нацев: Криењето зад НАТО и ЕУ и непоставување јасно прашање на референдумот е манипулација со граѓаните

Криењето зад тоа дали сме за ЕУ и НАТО е манипулација со граѓаните. Сега прашањето е за договорот за името, а не за влез во НАТО и ЕУ. Членството...
Вести

Нацев: Додека војниците немаат основни средства Шекеринска ќе фрли 1 милион евра за фалење и кампања за капитулантскиот договор

Додека војниците немаат платен превоз, работат во стари униформи, а нивното мени е се посиромашно, Шекеринска од Буџетот на Министерството...
Вести

Нацев: Граѓаните на своја кожа ги чувствуваат последиците од катастрофалната одлука за СДСМ и Заев за амнестирање на затворениците

Александар Нацев од ВМРО-ДПМНЕ на денешната прес-конференција истакна дека криминалците кои ги ослободи СДСМ со амнестијата пустошат...