Се е подготвено за утрешниот натпревар: Комити со вистинско шоу на последниот тренинг на Филип Втори пред историскиот ден за Вардар(ВИДЕО)

Фудбал

Во стил како што и доликува, вардарци добија силна поддршка од своите фанови на вечерашниот и последен тренинг...