Плејбој зајачица ги израдува сите фудбалери и фанови на Реал со нејзината честитка за титулата во Лигата шампионите (ФОТО+ВИДЕО)

Фудбал

Плејбој зајачицата Мирта Соса е голем навивач на Реал, а титулава ја прослави во свој стил, со секси видео и фотографии. #halamadrid...