ДУИ тврди- се договоривме за јазикот, казни за негова неупотреба, промена на парите, дебата за промена на химна, знаме и грб- СДСМ се уште молчи

Вести

Портпаролот на ДУИ, Бујар Османи во Мала Речица изјави дека партијата ги дава потписите за да се деблокираат некои...