СДСМ ја киднапира државата: Уплашени од пораз прават злоупотреба на полицијата, ставен пиштол на глава па пуштен кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ

Вести

Полицијата на Заев и Оливер Спасовски вчера попладне му впери пиштол во глава на кандидат за градоначалник на...

Нема да им верувате на сопствените очи: Ја уапсија, ги извади лисиците, им ја украде полициската кола и ја бркаа низ цел град (ВИДЕО)

Занимливости

Имено станува збор за девојка од Тексас која откако на која и биле ставени лисици на рацете и била внесена во празно...