Луда љубов: Русин со камион на кран се качи до прозорот на својата поранешна девојка додека свиреше нивната омилена песна (ВИДЕО)

Занимливости

Иако времето беше врнежливо тој сепак изнајми кран кој неговиот камион го крена на нивото на прозорот на неговата...