ВМРО-ДПМНЕ: Јанева докажа дека платеничката револуција за наводна нејзина поддршка, била всушност платеничка револуција во режија на Сорос/СДСМ

Политика

Во продолжение го пренесуваме целото соопштение интегрално: СЈО пред целата јавност уште еднаш докажа дека е...