Од ова возење во луна парк облеката паѓа сама: Девојка остана без панталоните, а немаше ниту гаќички, тогаш почна лудилото (ВИДЕО)

Занимливости

Не знаеме дали сте имале можност да се во луна парк во вакво или слично возење, но оваа девоја два пати ќе размисли...

Македонецот на „Ѕвездите на Гранд“ пееше за поранешната, а зад сцената го бодреше сегашната- Ова е новата девојката на Александар (ФОТО)

Познати

Откако Македонецот Александар Стевановски од Крива Паланка вчера повторно се појави во Ѕвездите на гранд со нова...

Таа ги има најубавите гради во Серија А: Девојката на фудбалерот на Јувентус направи вистински земјотрес на својот Инстаграм (ФОТО)

Познати

Избраничката на фудбалерот на Јувентус Даниеле Ругани речиси и да нема ден да не е на насловните страници во Италија,...

Поранешната сопруга ја изневери со 200 жени: Познатиот тенисер веднаш заборави на разводот, па започна авантура со оваа секс бомба (ФОТО)

Познати

Шпанскиот тенисер Фелицијано Лопез има нова девојка, а се работи за вистинска секс бомба по име Елена Валенсија...