Вести

ВИДЕО: Брутална женска тепачка во ресторан- вакво нешто немате видено!

Низ социјалните мрежи се рашири видео од неверојатна женска тепачка.

Девојките се степале среде ресторан, а тепачката била толку брутална, што нема да верувате дека се во прашање жени.

Погледнете го видеото: