Вести

Бремена жена прегази дете и продолжи да вози, потоа реши да се предаде (ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО)

Бизарна сообраќајна несреќа се случила во една кинеска провинција која за жал помина без потешки последици.

 

Станува збор за една трудница која е снимена како со својот мотор прегазила три годишно дете и избегала без да застане.

Таа и покрај тоа што избега од самото место на несреќата, подоцна самата се пријавила во полиција и им открила дека во моментот на несреќата таа била бремена 25 недели и возела без возачка дозвола.