Кошарка

Претепаната кошаркарка Дабовиќ брзо заборави на се и повторно започна да провоцира со полуголи фотографии

Поранешната кошаркарка Милица Дабовиќ брзо се опоравува по драмата која ја помина и како што пренесуваат српските медиуми го извлекла подебелиот крај.

page

Милица Дабовиќ откако беше претепана од своето момче Симон Сиклиќ, во отворено писмо до јавноста рече дека се сели од државата и дека редно време е да го пормени својот живот, а во меѓу време таа се пофали со провокативна фотографија на социјалните мрежи.

Idemo dalje, sve do medalje!! ❤

A post shared by Milica Dabovic (@milicamrvica) on

@cvjecara_paloma_grand @lucianojewelry__by___blanka @butik_stylish @marjanajankovic @makeup_by_martinabl @marko.zivanic

A post shared by Milica Dabovic (@milicamrvica) on