Фудбал

ВИДЕО: Новинар заспа на прес-конференција на Луис Енрике

Тренерот на Барселона, Луис Енрике, се најде во комична ситуација откако новинар заспа на пресот по натпреварот со Валенсија.

Ситуацијата ја прокоментира како прва во неговата кариера, а сето тоа го проследи со смеа.