Фудбал

ВИДЕО: Новинар заспа на прес-конференција на Луис Енрике

Тренерот на Барселона, Луис Енрике, се најде во комична ситуација откако новинар заспа на пресот по натпреварот со Валенсија.

page

Ситуацијата ја прокоментира како прва во неговата кариера, а сето тоа го проследи со смеа.