Фудбал

ВИДЕО: Аматерскиот автогол на Фенербахче каков што „Филип Втори“ нема видено

Во 92. минута.Камени и Топал реагираа почетнички, а турскиот фудбалер ја смести топката во својата мрежа и донесе огромна радост за вардаровите навивачи.


Topal M. (Own goal) GOAL HD - Vardar (Mac) 2-0... by sharleenguglielmo