ТВ

Водителката се расплака од смеење: Ова се случува кога во програмата во живо не оди се по план (ВИДЕО)

Српските новинари на „Спорт Клуб” станаа хит откако водителката Марија го најави колегата, а тој не можеше да го реши проблемот со своето столче.

Погледнете како изгледаше се она поради кое водителката прсна во смеа.