ТВ

Водителката на Канал 5 во најкусото фустанче досега: Ќе ви испаднат очите од оваа доза сексапил! (ФОТО)

Милена Антовска е позната по витката линија и љубовта кон спортувањето. Но деновиве водителката направи експлозија од сексапил при едно свое појавување.

Таа облече кусо бело фустанче во кое до израз дојдоа нејзините долги нозе.

Во неколку секси пози Милена покажа со што располага.

1milena

2milena

Извор: Вистина.мк