ТВ

ВИДЕО: Осум годишна магионичарка го полуде жирито, и вие ќе останете без зборови

Осумгодишната Изи Симпсон е вистинска атракција во популарното шоу „Британија има талент“. Малата магионичарка си обезбеди место во полуфиналето и таму со својот настап уште еднаш го остави жирито без зборови. Неверојатните трикови на малата Изи погледнете ги во продолжение.