ТВ

Стопени во прегратката на внукот: Вљубениот ерген ги покажа своите баба и дедо! (ФОТО)

Веруваме дека припадничките на понежниот пол би сакале постојано да откриваат нови информации и детали од животот на турскиот актер Бариш Ардуч.

Ја запознавте неговата девојка Гупсе која исто така е актерка, двајцата браќа, милениците, а сега и неговите баба и дедо.

Неодоливиот Бариш во своите објави на социјалните мрежи ги покажа своите баба и дедо кои се топат во неговата прегратка.

-Саканите дедо и баба под моја заштита, напиша тој во описот на фотографијата.

1baris

Вистина.мк