ТВ

Сите се згрозија од сликите: 50 годишната ѕвезда од „Големиот брат“ си најде 30 години помладо момче! (ФОТО)

Ѕвездата од „Големиот брат“ и старлета која секојдневно се наоѓа на мета на таблоидите, повторно е на удар во ајвноста поради своите потези.

Лиза Еплтон (49) ужива на одмор во Шпанија, а папараците имаат полни раце работа, бидејќи каде е Лиза, таму се и скандалите.

Меѓутоа, овој пат фокусот не е, како и обично, на нејзината голотија и опивање. Лиза (50) си најде ново момче и тоа толку младо, што дури е за неверување.

Станува збор за Кај Фернандез, син на познатата британска водителка Даниела Вестбрук. Момчето има 20 години и познат е по своето проблематично однесување.