ТВ

Родена е новата Селин Дион: 11- годишно девојче со моќен глас ќе ве остави без зборови (ВИДЕО)

Едеинаесет годишно девојче по име Валериа Вoикова од Софија се појави во шоуто „Пинкови ѕвездички“ и ги воодушеви сите со својот силен глас.

За неа членовите од жирито рекоа дека е родена новата Селин Дион.

Погледнете го ова мало девојче со моќен глас: